RU

Вибори до Верховної Ради стартують 30 липня

04.05.2012, 11:03
Вибори до Верховної Ради стартують 30 липня - Фото
9fd910474c74bc33bd48ce7d920bf247.jpg
Вибори до Верховної Ради Україні офіційно стартують 30 липня - за 90 днів до дати голосування. Про це йдеться в орієнтовному календарному плані основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів народних депутатів 28 жовтня 2012 року, який оприлюднив на своєму сайті Центрвиборчкому.

Оголошення про початок виборчого процесу ЦВК повинна зробити не пізніше 28 липня.

З 30 липня по 9 серпня включно партії повинні висунути своїх кандидатів у депутати, а в мажоритарних округах кандидати можуть висуватися не лише партіями, а й шляхом самовисування. Реєструвати мажоритарників буде ЦВК, а не окружні виборчі комісії.

Термін подачі документів до ЦВК для реєстрації кандидатів у депутати у загальнодержавному окрузі та в одномандатних округах обмежений 13 серпня. Не пізніше, ніж на п'ятий день після прийняття документів, ЦВК приймає рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації. Ще два дні у кандидатів буде на виправлення помилок і неточностей в документах. З урахуванням цих процедур реєстрація кандидатів у депутати завершиться 20 серпня.

Список кандидатів у депутати, зареєстрованих в одномандатному окрузі, буде опублікований в газетах Голос України, Урядовий кур'єр і на офіційному сайті ЦВК. Нам же буде оприлюднена персональна інформація кандидатів: ПІБ, місце і дата народження, громадянство із зазначенням часу проживання на території України, дані про освіту, посадах, роботі, партійності, місце проживання, наявності або відсутності судимості.

Партії та кандидати можуть починати агітацію на наступний день після реєстрації.

Вибори відбудуться 28 жовтня. ЦВК має встановити їх офіційні результати до 12 листопада, а не пізніше ніж через п'ять днів - тобто до 17 листопада - оприлюднити їх у газетах Голос України та Урядовий кур'єр.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини