RU

Вибори були вільними, але не чесними, - спостерігачі

29.10.2012, 14:02
Вибори були вільними, але не чесними, - спостерігачі - Фото
f5d9dbf9caf4865dd51aca390211198f.jpg
Вибори в Україні були вільними, але не чесними. Про це заявив на прес-конференції один з керівників місії Громадянського суспільства зі спостереження за виборами в Україні Маркус Мекель.

"Вибори були вільними але ми не можемо назвати їх чесними беручи до уваги висновок Тимошенко та інших політичних лідерів", - сказав Мекель, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Мекель зазначив, що незважаючи на недоліки, процес був конкурентним і це дозволило виборцям висловити свої уподобання. У той же час несприятливо позначилося те, що у виборах не змогли взяти участь лідери опозиції Юлія Тимошенко та Юрій Луценко.

Також за його словами на чесність виборів суттєво вплинуло використання представниками влади свого привілейованого становища. Партія влади використовувала адмінресурс, у партій та кандидатів не було рівного доступу до ЗМІ, насамперед до телебачення.

Крім цього Мекель звернув увагу на відсутність прозорості у фінансуванні кампанії, проблеми при формуванні окружних і дільничних виборчих комісій. У той же час, за його словами, день виборів пройшов спокійно, і у спостерігачів був необмежений доступ до моніторингу виборчого процесу.

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини