RU

Вибори-2012 можуть призвести до політичного вибуху, - Фесенко

27.12.2011, 16:59
Вибори-2012 можуть призвести до політичного вибуху, - Фесенко - Фото
Володимир Фесенко
Парламентські вибори в Україні в 2012 році можуть призвести до політичного вибуху. Про це сьогодні на прес-конференції заявив голова центру політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Фесенко вважає, що спочатку парламентські вибори можуть деякою мірою нейтралізувати соціальне і політичне напруження: ті, хто незадоволений владою, будуть розраховувати на можливість змінити або оновити владу шляхом голосування.

"Але... якщо очікування значної частини населення, очікування опозиції, результати екзит-полів за партійними списками... будуть серйозно відрізнятися від офіційних результатів, то, боюся, у нас буде не просто така ситуація, як зараз у Москві та деяких інших містах Росії, вона буде гострішою і більш масштабною", - зазначив Фесенко.

При цьому політолог звернув увагу на те, що в Україні спостерігається велика концентрація протестних настроїв і розчарування владою.

"Тому вибори можуть і нейтралізувати ситуацію, особливо якщо влада діятиме гнучко, визнає результати і спробує працювати з новим парламентом, який не буде, швидше за все, ні провладним, ні опозиційним... Або, якщо не буде гнучкості, якщо буде надмірне використання адмінресурсу, буде робота на результат за будь-яку ціну, тоді це може призвести до певного політичного вибуху, до серйозної політичної кризи", - підсумував він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини