RU

Вибори в Раду. ЦВК прийняла перші протоколи з мокрими печатками

23.07.2019, 13:05
Вибори в Раду. ЦВК прийняла перші протоколи з мокрими печатками - Фото
Бюлетень (фото - Андрый Гудзенко/LIGA.net)

Сьогодні, 23 липня, Центральна виборча комісія почала приймати перші протоколи з мокрими печатками на дострокових виборах до Верховної Ради. Про це LIGA.net  повідомив глава прес-центру ЦВК Костянтин Хівренко

За даними ЦВК, першою відзвітувала про свою роботу окружна комісія одномандатного виборчого округу №45 (Донецька область), прийняті також протоколи про підсумки голосування від одномандатного виборчого округу №213 (Київ).

"Зараз приймаємо ОВК №37 (Дніпропетровська область), наступна №51 (Донецька область)", - уточнив Хівренко.

ЦВК опрацювала 92,43% електронних протоколів. Згідно з підрахунком, найбільшу кількість голосів набирає президентська партія Слуга народу - 43,11%.

Раніше громадянська мережа ОПОРА заявила, що незначні порушення на дострокових виборах до Верховної Ради не вплинули на хід голосування, а процес волевиявлення був організований і проведений державою з дотриманням вимог українського законодавства і демократичних стандартів.

22 липня громадський рух ЧЕСНО повідомив, які партії і скільки можуть отримати грошей з державного бюджету. 11 партій, які отримали більше 2% голосів виборців на дострокових виборах в Раду можуть претендувати на державне фінансування їх діяльності.

Читайте також - Вибори. Хто перемагає в мажоритарних округах: карта LIGA.net

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини