RU

Вибори. ОПОРА назвала партії, які агітують найактивніше

19.07.2019, 16:43
Вибори. ОПОРА назвала партії, які агітують найактивніше - Фото
Фото: ЕРА

Громадська мережа ОПОРА назвала політичні партії, які найактивніше і масштабно ведуть агітаційну кампанію напередодні дострокових парламентських виборів, повідомляє Укрінформ.

Аналітик мережі Олександр Неберикут повідомив, що, фактично з 22 партій - 13 проводять досить потужну агітаційну кампанію.

"У нас, очевидно, є лідери за масштабом і комплексності агітаційних заходів. Сюди можна віднести 5 політичних партій, які, фактично, ведуть загальнонаціональну виборчу кампанію за винятком деяких партій в деяких регіонах", - сказав він.

За словами аналітика, до цих п'яти партій відносять Європейську солідарністьСлугу народу, Українську стратегію Гройсмана,  Батьківщину та Радикальну партію Олега Ляшка.

Їх агітаційні заходи в різних форматах присутні у всіх 24 областях України і в Києві, кажуть в ОПОРІ.

"Сюди ж за інтенсивністю і масштабом виборчої кампанії можна віднести партію Голос, але, на відміну від названих партій, в двох областях - Луганській та Донецькій - дуже непомітна активність партії Голос, - зазначив Неберикут.

Аналітик розповів, що з 22 політичних партій, які висунули кандидатів у загальнодержавному окрузі, 3 фактично ніяк не вживають масштабних або системних агітаційних заходів. Це партії Незалежність, Партія зелених України і Сила права, незважаючи на те, що кожна з них висунула від 40 до 60 кандидатів у депутати в межах загальнодержавного виборчого округу.

18 липня стало відомо, що близько 60 спостерігачів від Парламентської Асамблеї ОБСЄ, включаючи 42 парламентарія з 20 країн, прибудуть в Україну на цьому тижні для спостереження за достроковими виборами до Верховної Ради.

Читайте також: Закони про вибори потрібно змінювати

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини