10.09.2018, 12:57

Вибори-2019: спрощено процедуру голосування для переселенців

Вибори-2019: спрощено процедуру голосування для переселенців - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Внутрішньо переміщені особи з ОРДЛО зможуть скористатися спрощеною процедурою зміни місця голосування на президентських і парламентських виборах

Реклама
Реклама

Центральна виборча комісія спростила процедуру тимчасової зміни місця голосування для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Донбасу. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Переселенці, виборча адреса яких знаходиться в ОРДЛО, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Реклама

"Запровадженою процедурою можна скористатися лише на період проведення виборів президента України, народних депутатів України та всеукраїнського референдуму", - відзначили в прес-службі.

Читайте також: "Хочу голосувати на виборах": у Києві переселенці вийшли на акцію

Реклама

30 листопада 2017 року повідомлялося, що за деякими соціологічними підрахунками, близько 60-80% внутрішньо переміщених осіб в Україні не бажають повертатися в місця постійного проживання, які вони залишили в результаті гібридної війни в Донбасі.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Популярне
Реклама
Реклама
Реклама