RU

"Виборча піраміда": Депутат Богдан відповів на звинувачення

22.02.2019, 15:27
Руслан Богдан (фото - facebook.com/brd.deputat)

Народний депутат з фракції Батьківщина Руслан Богдан назвав звинувачення на свою адресу в організації масового підкупу виборців спробою діючої влади дискредитувати Батьківщину та її лідера, кандидата в президенти Юлію Тимошенко. Про це Богдан заявив в ефірі одного з регіональних телеканалів, повідомляє прес-служба партії.

Депутат назвав масові звинувачення на адресу Батьківщини в порушенні виборчого законодавства "ознакою агонії чинної влади, яка безглуздими і брутальними методами намагається дискредитувати політичну силу і лідера електоральних симпатій Юлію Тимошенко".

"Раніше я вже переживав звинувачення в таких речах, які навіть важко уявити, але з часом все це було визнано безпідставним. Тепер така ж ситуація", - сказав Богдан.

За його словами, "влада оприлюднює безглузді звинувачення, придумані нашвидкоруч, через своїх кишенькових депутатів і кишенькові ЗМІ".

Вчора на брифінгу заступник голови СБУ Віктор Кононенко заявив, що спецслужба припинила діяльність "виборчої піраміди", яка підкуповувала виборців на користь одного з кандидатів в президенти.

Керував "пірамідою" нібито один з народних депутатів. Кононенко відмовився назвати прізвище депутата.

Однак пізніше спецслужба опублікувала матеріали цієї справи, в яких фігурує ім'я Руслана Богдана. Людина з таким же ім'ям є депутатом Ради з фракції Батьківщина.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини