Виїзні закони Ради заново голосувати не будуть, - Рибак

15.04.2013, 14:19
Виїзні закони Ради заново голосувати не будуть, - Рибак - Фото
Володимир Рибак

Голова парламенту вважає, що закони були прийняті за всіма нормами регламенту Верховної Ради

Переголосування законів, прийнятих на виїзному засіданні парламенту не буде. Про це заявив спікер Володимир Рибак сьогодні на брифінгу.

"Ніяких переголосувань не буде. Я підписав ухвалені закони. Вони прийняті відповідно до регламентів Верховної Ради України", - сказав Рибак, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ

Реагуючи на репліку журналістів, що вони по відеозапису не нарахували необхідного для прийняття рішень кількості народних депутатів - мінімум 226, Рибак сказав: "Коли я прийшов, мені подали письмову реєстрацію - 244 особи".

Потім, за його словами, деякі люди виходили, але весь час працювала лічильна комісія у складі 12 осіб, яка фіксувала кількість голосували "за", "проти" і "утримався". Він також зазначив, що журналістам некоректно заявляти про те, скільки людей було на виїзному засіданні, так як преса на ньому не була присутня. "Я був там, а вас там не було", - додав він.

Нагадаємо, раніше Вищий адміністративний суд України визнав виїзне засідання Верховної Ради, проведене провладними фракціями 4 квітня, проти якого протестувала опозиція, правомочним.

Спікер Рибак передав прийняті на виїзному засіданні документи на підпис Віктору Януковичу. В Адміністрації президента повідомили, що голова держави вирішить, чи ставити під ними підпис, після консультації з юристами.

Досьє на Володимира Рибака
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

История NotPetyaКак российские хакеры запустили с киевского Подола кибератаку на $10 млрд