RU

Виїзні закони Ради заново голосувати не будуть, - Рибак

15.04.2013, 14:19
Виїзні закони Ради заново голосувати не будуть, - Рибак - Фото
Володимир Рибак
Переголосування законів, прийнятих на виїзному засіданні парламенту не буде. Про це заявив спікер Володимир Рибак сьогодні на брифінгу.

"Ніяких переголосувань не буде. Я підписав ухвалені закони. Вони прийняті відповідно до регламентів Верховної Ради України", - сказав Рибак, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ

Реагуючи на репліку журналістів, що вони по відеозапису не нарахували необхідного для прийняття рішень кількості народних депутатів - мінімум 226, Рибак сказав: "Коли я прийшов, мені подали письмову реєстрацію - 244 особи".

Потім, за його словами, деякі люди виходили, але весь час працювала лічильна комісія у складі 12 осіб, яка фіксувала кількість голосували "за", "проти" і "утримався". Він також зазначив, що журналістам некоректно заявляти про те, скільки людей було на виїзному засіданні, так як преса на ньому не була присутня. "Я був там, а вас там не було", - додав він.

Нагадаємо, раніше Вищий адміністративний суд України визнав виїзне засідання Верховної Ради, проведене провладними фракціями 4 квітня, проти якого протестувала опозиція, правомочним.

Спікер Рибак передав прийняті на виїзному засіданні документи на підпис Віктору Януковичу. В Адміністрації президента повідомили, що голова держави вирішить, чи ставити під ними підпис, після консультації з юристами.

Досьє на Володимира Рибака
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини