RU

"Ви самі бачили". Зеленський зустрівся з міністрами країн Бенілюксу, які відвідали Донбас

07.05.2021, 17:15
Фото: пресслужба ОП

Важливо не на словах знати, що відбувається на Донбасі, а побачити на власні очі. Про це сказав президент Володимир Зеленський  на зустрічі з главами МЗС країн Бенілюксу (Бельгії, Нідерландів і Люксембургу) – Софі Вільмес, Стефом Блоком і Жаном Ассельборном, які вчора, 6 травня, здійснили поїздку на схід України.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Зеленський подякував міністрам за те, що вони за власною ініціативою почали візит в Україну з поїздки на Донбас.

"Я думаю, що важливо не на словах знати, що там відбувається, а побачити все на власні очі. Знаю, що ви були в місті Щастя Луганської області. Ви самі бачили, як ми ставимося до Донбасу. Ми вкладаємо гроші в інфраструктуру", – зазначив президент.

Зеленський поінформував міністрів про ситуацію з безпекою на Донбасі, а також про кроки, які здійснює Україна для досягнення миру.

Високопоставлені чиновники країн Бенілюксу позитивно оцінили послідовне дотримання Україною перемир'я на Донбасі.

У зв'язку з нарощуванням Росією збройних сил на кордонах України співрозмовники висловили спільну думку про неприпустимість таких дій, оскільки вони становлять загрозу для загальноєвропейської безпеки і стабільності.

ДОВІДКА. Бенілюкс – міжурядова організація, що представляє собою політичний, економічний і митний союз трьох монархій: Бельгії, Нідерландів і Люксембургу. Назву союзу утворено з початкових букв найменувань кожної країни-учасниці.
  • 6 травня в день візиту на Донбас міністрів закордонних справ Бельгії, Нідерландів і Люксембургу російські найманці обстріляли позиції українських військових біля Новотроїцького – один боєць загинув, ще один отримав поранення.
  • Сьогодні стало відомо, що 6 травня загинули двоє українських військових.
Наталия Медведева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини