RU

Євгенія Тимошенко заявляє, що її мати катують у в'язниці

02.03.2012, 16:40
Євгенія Тимошенко заявляє, що її мати катують у в'язниці - Фото
Євгенія Тимошенко (фото - byut.com.ua)
Дочка екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенія заявляє про те, що її мати катують в колонії. Адвокати Євгенії Тимошенко сьогодні подали скаргу до Печерського суду Києва з вимогою визнати незаконною бездіяльність Генеральної прокуратури з цього приводу.

Як повідомляє прес-служба партії Батьківщина, Євгенія Тимошенко заявила, що її маму "катують у в'язниці". "Вона знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням, а світло не вимикається ні вдень, ні вночі", - заявила вона, додавши, що екс-прем'єру "відмовляють у візитах правозахисників, зарубіжних політиків і часто навіть її адвокатів".

"Мене обурює, коли лікарі, які давали клятву Гіппократа, фальсифікують діагноз моєї мами й не надають їй медичну допомогу. Перед візитом іноземних лікарів вони не давали їй навіть знеболюючого, незважаючи на сильний біль, який вона відчувала", - повідомила дочка Тимошенко.

У прес-службі нагадали, що ще 10 лютого дочка екс-прем'єр-міністра разом зі своїм адвокатом Миколою Єременком звернулися до ГПУ з вимогою порушити справу за фактом застосування тортур щодо Юлії Тимошенко. У той же час, на думку адвоката Євгенії Тимошенко, ГПУ не діє. У зв'язку з цим захист подав скаргу на ГПУ до Печерського суду Києва.

"У випадку, якщо не спрацює цей механізм в рамках національного законодавства, то запускається механізм міжнародного захисту", - зазначив адвокат.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини