Євгенія Тимошенко поскаржилася комітету ООН на Януковича

24.10.2012, 18:02
Євгенія Тимошенко поскаржилася комітету ООН на Януковича - Фото
Євгенія Тимошенко

Дочка екс-прем'єра заявила про "знущання" президента над політв'язнями та інакодумцями

Президент України Віктор Янукович впроваджує диктатуру, його режим зневажає права людини, переслідує інакодумців, кидає опонентів за грати. Про це заявила донька екс-прем'єр міністра України Євгенія Тимошенко в середу в Женеві на засіданні Комітету ООН з прав людини, повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ВО Батьківщина.

"Він (Янукович - ред.) знущається над політичними в'язнями. Мою матір незаконно засудили, у в'язниці їй неодноразово відмовляли в наданні медичної допомоги. А зараз у лікарні роблять усе можливе, щоб її лікування не було ефективним. Це підтверджують і німецькі лікарі", - зазначила Тимошенко.

Вона нагадала представникам ООН про нещодавно викладений в інтернеті відеозапис з Юлією Тимошенко в лікарні, підкресливши, що відеоспостереження за ув'язненою ведеться навіть в процедурних.

Під час засідання представники США, Німеччини, Великобританії, Канади, Франції, Норвегії, Бельгії, Швейцарії та інших країн вже традиційно висловлювали стурбованість політично-вмотивованими судовими процесами в Україні.

Правозахисник, колишній юрист Ради ООН з міжнародного правосуддя Джеффрі Робертсон зазначив, що Юлія Тимошенко перебуває у в'язниці тільки за те, що вона виконувала свій демократичний обов'язок".

"Всі демократичні країни визнали, що в Україні відбувається згортання демократії, переслідуються лідери опозиції ... А представники Януковича сьогодні говорили про псевдореформи, але їм вже ніхто не вірить", - зауважила Євгенія Тимошенко на прес-конференції після засідання комітету.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами