RU

Євгенія Тимошенко поскаржилася комітету ООН на Януковича

24.10.2012, 18:02
Євгенія Тимошенко поскаржилася комітету ООН на Януковича - Фото
Євгенія Тимошенко
Президент України Віктор Янукович впроваджує диктатуру, його режим зневажає права людини, переслідує інакодумців, кидає опонентів за грати. Про це заявила донька екс-прем'єр міністра України Євгенія Тимошенко в середу в Женеві на засіданні Комітету ООН з прав людини, повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ВО Батьківщина.

"Він (Янукович - ред.) знущається над політичними в'язнями. Мою матір незаконно засудили, у в'язниці їй неодноразово відмовляли в наданні медичної допомоги. А зараз у лікарні роблять усе можливе, щоб її лікування не було ефективним. Це підтверджують і німецькі лікарі", - зазначила Тимошенко.

Вона нагадала представникам ООН про нещодавно викладений в інтернеті відеозапис з Юлією Тимошенко в лікарні, підкресливши, що відеоспостереження за ув'язненою ведеться навіть в процедурних.

Під час засідання представники США, Німеччини, Великобританії, Канади, Франції, Норвегії, Бельгії, Швейцарії та інших країн вже традиційно висловлювали стурбованість політично-вмотивованими судовими процесами в Україні.

Правозахисник, колишній юрист Ради ООН з міжнародного правосуддя Джеффрі Робертсон зазначив, що Юлія Тимошенко перебуває у в'язниці тільки за те, що вона виконувала свій демократичний обов'язок".

"Всі демократичні країни визнали, що в Україні відбувається згортання демократії, переслідуються лідери опозиції ... А представники Януковича сьогодні говорили про псевдореформи, але їм вже ніхто не вірить", - зауважила Євгенія Тимошенко на прес-конференції після засідання комітету.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини