RU

Євгенія Тимошенко: Мама повинна стати президентом України

17.01.2012, 16:17
Євгенія Тимошенко: Мама повинна стати президентом України - Фото
Євгенія Тимошенко. Фото - прес-служба БЮТ
Євгенія Тимошенко вважає, що її мати, ув'язнена в Качанівській колонії, колись повинна стати президентом України. Про це вона заявила в інтерв'ю Frankfurter Allgemeine, яке цитує офіційний сайт Тимошенко.

"Рейтинг підтримки моєї мами тепер вище, ніж у президента Януковича. Його популярність різко скорочується, а її, навпаки, зростає тим більше, чим сильніше на неї тиснуть. Люди розуміють, що сьогодні кожен може потрапити за ґрати без всяких підстав", - сказала вона.

Відповідаючи на питання, чи готова вона очолити людей, як Юлія Тимошенко під час помаранчевої революції, Євгенія заявила: "Ні, я не політик і не хочу ним бути. Той, хто приписує мені політичні амбіції, не розуміє мене. Це спроба дискредитувати мою боротьбу за права моєї мами. Я просто захищаю мою маму. Вона - політик, і одного разу вона повинна стати президентом України. Вона повинна мати можливість взяти участь у виборах у вільній, демократичній країні. Що ж до мене, я не переслідую ніяких особистих цілей. Я борюся за її життя, це все".

На питання, чи сподівається вона, що Януковича ще можна змусити звільнити Юлію Тимошенко, або націлена на зміну режиму, Євгенія Тимошенко зазначила: "Перш за все, ми покладаємо надії на Європейський суд з прав людини, який восени прийняв до розгляду справу моєї мами. По-друге, ми сподіваємося на міжнародний тиск. Європа повинна зробити все, щоб перешкодити цій очевидній спробі фізичного знищення політичного противника".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини