RU

Євген Кисельов залишив телеканал Інтер

02.10.2013, 12:26
Євген Кисельов залишив телеканал Інтер - Фото
Євген Кисельов (фото - прес-служба Інтера)
Журналіст і телеведучий Євген Кисельов, який очолював інформаційне мовлення телеканалу Інтер, подав у відставку. Про це заявив голова правління телеканалу Інтер Єгор Бенкендорф.  Він повідомив, що Кисельов написав заяву про звільнення за власним бажанням.

"Причиною відходу стали мої особисті обставини, які складаються таким чином, що я не можу на повну силу виконувати мої нинішні обов'язки, - прокоментував Кисельов, - Саме тому я попросив про відставку. Я не збираюся поривати зв'язок з Інтером, з журналістським колективом, яким я керував, і в міру можливостей постараюся допомагати їм в подальшій роботі".

Нагадаємо, Кисельов був призначений директором ТОВ Національні інформаційні системи (НІС ) у лютому 2013 року. НІС входить до групи Inter Media Group, повністю відповідає за все інформаційне мовлення телеканалу Інтер і проводить всі новинні програми телеканалу - такі як Новини, Подробиці, Подробиці тижня.

"Керівництво телеканалу дякує Євгену Олексійовичу Кисельову за те, що йому вдалося в короткий термін перебудувати роботу інформаційної служби і зміцнити лідируючі позиції програми Подробиці. Новини на Інтері стали більш респектабельними і авторитетними. Ми сподіваємося на майбутню співпрацю з Євгеном Олексійовичем", - заявив Бенкендорф.

Новим керівником НІС став Назім Бедіров, який раніше обіймав посаду виконавчого директора компанії.

Досьє на Євгена Кисельова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини