RU

Ветерани МВС готові покрити витрати Луценка на День міліції

13.01.2012, 16:14
Ветерани МВС готові покрити витрати Луценка на День міліції - Фото
Юрій Луценко
Ветерани Міністерства внутрішніх справ і генерали готові покрити витрати екс-міністра Юрія Луценка на День міліції. Про це в суді заявив 57-й свідок у справі Луценка генерал Володимир Євдокимов, який в 2007-2010 роках обіймав посаду заступника голови МВС - начальника кримінальної міліції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, відповідаючи на питання про святкування Дня міліції у 2008-2009 роках, Євдокимов сказав: "Я був засмучений, що святкування проходило як урочистий захід, а не святкування". Свідок уточнив, що цей день встановлено указом Президента як святковий, і постанова Кабінету міністрів не скасовує дію указу.

"Урочистості тоді пройшли без помпи, без фуршету. Я навіть за свої кошти накривав поляну для ветеранів", - сказав свідок.

Євдокимов також заявив, що ветерани Міністерства внутрішніх справ і генерали готові зібрати необхідну суму коштів, щоб покрити витрати на оренду залу Палацу "Україна", які прокуратура пред'являє Луценку як розтрату бюджетних коштів.

Нагадаємо, одну зі справ у відношенні екс-глави МВС було порушено за нецільове використання коштів під час святкування Дня міліції в Палаці "Україна". Адвокати стверджують, що мова йде про суму в 607 тис.грн.: по 300 тисяч на оренду палацу в 2008 і 2009 роках, ще 7 тисяч - на квіти, медалі, бензин.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини