RU

Ветерани-афганці оголошують мобілізацію: в квартирі їх лідера - обшук

13.10.2011, 12:10
Ветерани-афганці оголошують мобілізацію: в квартирі їх лідера - обшук - Фото
8f56d6708af8a257e872c8e1e689f662.jpg

Ветерани-афганці оголошують мобілізацію: в квартирі їх лідера - обшук

У квартирі лідера Всеукраїнської громадської організації ветеранів війни в Афганістані "Ніхто крім нас" Олександра Ковальова проводиться обшук. Про це оголосив в середу, 13 жовтня, на мітингу у Києві голова Федерації профспілок працівників малого і середнього підприємництва України В'ячеслав Рой.

Як повідомляє Острів, Рой зазначив, що в зв'язку з цим афганці оголошують загальну мобілізацію. В чому полягає мета цієї мобілізації і які будуть подальші дії ветеранів війни в Афганістані, голова профспілок не уточнив.

На 14 жовтня запланований Форум громадських організацій, що організовується афганцями України. Однак час і місце проведення форуму досі не відомі.

Раніше заступник начальника оргвідділу Українського Союзу ветеранів Афганістану Віктор Іщенко заявив, що афганці і чорнобильці свої мітинги скасували, оскільки їм залишили пільги.

Нагадаємо, Кабмін і представники всеукраїнських громадських організацій афганців і чорнобильців підписали 30 вересня меморандум про взаємодію щодо соцзахисту цих категорій громадян, який передбачає створення постійно діючих консультаційних рад між урядом і цими організаціями для спільного визначення подальших дій з підвищення рівня соціального захисту.

20 вересня на площі перед парламентом проводили акцію протесту, виступаючи проти скасування пільг для них. Через декілька годин після початку акції учасники пікету зламали огорожу на площі перед парламентом і спробували взяти штурмом будівлю Верховної Ради. Шлях їм перегородили співробітники спецпідрозділів міліції, які оточили будівлю парламенту, вхідні двері були заблоковані зсередини. Законопроектом №9127 "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень" пропонувалося позбавити пільг 16 категорій громадян, в тому числі чорнобильців, афганців, дітей війни та інших.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини