Верховний суд відповів на пропозицію Авакова звільнити суддів

06.01.2016, 15:37
Верховний суд відповів на пропозицію Авакова звільнити суддів - Фото
996f246ac740218a1948e3b954cb1e1b.jpg

Верховний суд України вважає безпідставними пропозиції політиків звільнити всіх без винятку суддів в Україні. У суді назвали це "особистими піар-кампаніями окремих посадових осіб". Про це повідомляє прес-служба ВСУ.

"Реформаторські ініціативи, спрямовані на звільнення всіх суддів в Україні, - не нові. Вони були предметом ретельного аналізу і дискусій на національному рівні, в тому числі і в процесі роботи Конституційної Комісії, але не знайшли підтримки в силу своєї безпідставності", - сказано в повідомленні.

Також у ЗСУ відзначили, що подібні ініціативи були негативно оцінені Венеціанською комісією.

У суді вважають, що заклики до звільнення всіх суддів не мають під собою жодних об'єктивних, правових підстав, і "виглядають як особиста піар-кампанія окремих посадових осіб, спрямована на тимчасове підвищення власних політичних рейтингів за рахунок маніпулювання громадською думкою".

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступив з пропозицією радикальної судової реформи через звільнення всіх суддів в Україні.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского