RU

Верховний суд не ставив крапку в справах Тимошенко, - ГПУ

26.10.2011, 17:30
Верховний суд не ставив крапку в справах Тимошенко, - ГПУ - Фото
173a75a347427fc42ed9d0a585d18c1f.jpg

Верховний суд не ставив крапку в справах Тимошенко, - ГПУ

Твердження окремих політиків про те, що точка в кримінальній справі щодо діяльності корпорації Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ) була поставлена Верховним судом України (ВСУ), не відповідає дійсності. Про це заявляє прес-служба Генеральної прокуратури України (ГПУ).

У відомстві зазначили, що в ЗМІ останнім часом поширені заяви окремих політиків з приводу постанов ВСУ від 2005 року, що стосуються кримінальних справ у відношенні Юлії Тимошенко як керівника ЄЕСУ.

У прокуратурі нагадали, що згідно постанов ВСУ від 11.11.2005 предметом розгляду були "тільки судові рішення по оскарженню постанов про порушення кримінальних справ у відношенні Тимошенко та інших".

"У вказаних постановах суд не давав оцінку основам закриття ГПУ кримінальних справ, не аналізував мотиви цих рішень. Тобто судом не приймалося рішення по суті кримінальних справ", - зазначили в ГПУ.

"Оскільки на момент розгляду клопотання захисника Швеця кримінальні справи у відношенні Тимошенко ГПУ було закрито, ВСУ в задоволенні клопотання захисника було відмовлено", - додали у відомстві.

Таким чином, на думку ГПУ, твердження окремих політиків про те, що крапка в справі ЄЕСУ вже поставлена Верховним судом, "повністю не відповідає дійсності і є викривленою інформацією".

Нагадаємо, 13 жовтня стало відомо, що Службою безпеки України проти Тимошенко і колишнього прем'єр-міністра Павла Лазаренка порушено нову кримінальну справу, пов'язану зі спробою покладання боргів корпорації Єдині енергетичні системи України перед Міністерством оборони Росії на бюджет України.

Крім того, 24 жовтня стало відомо, що прокуратура скасувала постанову про закриття кримінальної справи у відношенні Тимошенко за фактами розкрадання 25 млн.грн. бюджетних коштів і ухилення від сплати податків по розрахунках за природний газ корпорацією ЄЕСУ. В ГПУ повідомили, що оскаржать в касаційному порядку "незаконні рішення суду про закриття інших епізодів злочинної діяльності по вказаній кримінальній справі".

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини