RU

Верховний Суд відклав вибачення Луценка перед Колесніковим

30.06.2009, 16:43

Верховний Суд 26 червня зупинив виконання судового рішення Печерського райсуду і постанови Апеляційного суду Києва у справі за позовом Бориса Колеснікова до Юрія Луценка, а також до МВС і Верховної Ради, до закінчення касаційного провадження.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Народної самооборони", касаційну скаргу на ці судові рішення в Верховний Суд подав адвокат Ю.Луценка. "Насправді, йдеться про доповідь Ю.Луценка у Верховній Раді України на вимогу народних депутатів про обставини затримання Б.Колеснікова в рамках порушеної ... кримінальної справи", - сказав він.

Нагадаємо, раніше, коментуючи ситуацію, Ю.Луценко сказав: "Я людина законослухняна, дійсно є рішення суду. Якщо Верховний Суд, куди я звернувся з касаційною заявою, підтвердить правоту ініціаторів цього шоу, я зроблю так, як це вирішить суд".

Перед цим Апеляційний суд Києва визнав висловлювання Ю.Луценка чотирирічної давнини на адресу "регіонала" Б.Колеснікова недостовірними і такими, що зачіпають його честь і гідність. "Наклеп, безпідставні звинувачення, прямі образи і відверте хамство, які дозволив собі Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко стосовно заступника голови фракції Партії регіонів, одного з лідерів партії Бориса Колеснікова, дістали справедливу оцінку в Апеляційному суді Києва. Цей суд... зобов'язав Луценка і Міністерство внутрішніх справ України... вибачиться перед Борисом Колесніковим з парламентської трибуни", - вказує Партія регіонів.

А ще раніше Печерський райсуд суд зобов'язав Ю.Луценка спростувати інформацію про те, що народний депутат Б.Колесніков причетний до скоєння злочину. Як повідомили у прес-службі Партії регіонів, свої заяви про "погрози вбивства", "вимагання", "відірвані ноги", "вибухи", "автоматну зброю", "дивні знахідки при обшуку" Ю.Луценко зробив 7 квітня 2005 року.

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>
Борис Колесніков: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини