RU

Верховна Рада зробить перерву в роботі до 4 березня

28.02.2014, 13:55
Верховна Рада зробить перерву в роботі до 4 березня - Фото
e10f20d80eb30c76a90886480b112028.jpg
Народні депутати зроблять перерву в роботі в пленарному режимі до вівторка, 4 березня. До таких домовленостей вони прийшли, завершуючи роботу в пленарному режимі в п'ятницю. Віце-спікер Руслан Кошулинський запропонував депутатам проголосувати за повернення до затвердженого календарного плану.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, цю пропозицію підтримали 188 народних депутатів при 226 необхідних. Нагадаємо, що раніше депутати прийняли рішення про безперервної роботи доти, поки криза в Україні не буде врегульована.

Під час обговорення даного питання до президії увійшов спікер Олександр Турчинов. Він повідомив, що засідання Ради національної безпеки і оборони триває. Ситуація в країні залишається складною, а в Автономній республіці Крим - небезпечною. Він підкреслив, що рішення парламенту потрібні як для роботи Кабінету міністрів, так і для роботи РНБО. За його словами, потрібно відновити роботу в комітетах, так як рішення, що приймаються парламентом, вимагають ретельного відпрацювання.

Турчинов запропонував поступово повертатися до роботи в штатному режимі. Зокрема, наступного разу зібратися в сесійній залі у вівторок о 10 ранку, а далі, залежно від ситуації, або продовжити роботу в пленарному режимі, або - день роботи в сесійній залі і день в комітетах. Таке рішення було підтримано депутатами. Сьогоднішнє пленарне засідання завершиться після оголошення депутатських запитів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в  Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини