Верховна Рада виділила на армію понад 5 мільярдів гривень

17.07.2015, 14:37
Верховна Рада виділила на армію понад 5 мільярдів гривень - Фото
Фото: dpsu.gov.ua
За зміни до закону "Про державний бюджет України на 2015 рік (щодо збільшення видатків на потреби оборони та безпеки)" №2381а з другої спроби проголосували 227 народних депутатів, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Законом передбачено збільшення видатків на фінансування заходів з проведення антитерористичної операції в сумі понад 5 млрд грн. Кошти в основному передбачені на харчування та інше забезпечення силових структур. Збільшення фінансування армії передбачено за рахунок скорочення витрат інших розпорядників коштів.

Депутати одразу не підтримали проект закону у зв'язку з тим, що в тому числі пропонувалося скоротити субвенції на освіту і медицину. Народний депутат від Батьківщини Олександра Кужель заявила, що планується зняти кошти з фінансування клініки Охматдит. Реагуючи на цю репліку, перший заступник міністра фінансів Ігор Уманський повідомив, що даний документ не передбачає скорочення витрат на Охматдит.

Народний депутат Олег Медуниця також зазначив, що частина скорочуваних субвенцій були передбачені для тих територій, які в даний час є окупованими, і дані субвенції просто не можуть бути використані за своїм первісним призначенням.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского