RU

Верховна Рада уже дві години не може почати працювати

22.10.2013, 12:09
Верховна Рада уже дві години не може почати працювати - Фото
2b050533004492e0876c4d1e8e09c7f1.jpg
У депутатів Верховної Ради поки не виходить почати працювати. У парламенті оголошено чергову перерву на 15 хвилин, до 12:00, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Перерву оголосив спікер Володимир Рибак на вимогу двох фракцій - Партії регіонів і комуністів. Після першої перерви для проведення консультацій Рибак знову поставив на голосування пропозицію затвердити порядок денний на тиждень. За проголосував 201 народний депутат при 226 необхідних: 150 регіоналів, 16 депутатів від Батьківщини, представники УДАРа і Свободи за дану пропозицію не голосували. Крім цього, його підтримали 27 комуністів та 8 позафракційних депутатів.

Депутат від Свободи Ігор Швайка підкреслив, що порядок денний на тиждень можна формувати тільки виходячи з порядку денного сесії. Депутат від фракції УДАР  Павло Розенко заявив, що потрібно негайно викликати до парламенту міністра соцполітики Наталію Королевську з тим, щоб вона дала пояснення з затримці виплат бюджетникам.

Володимир Рибак попросив лідера фракції УДАР Віталія Кличка пояснити своєму колезі, що, відповідно до рішення погоджувальної ради, Королевську заслухають у п'ятницю в рамках години запитань до уряду. Рибак ще раз поставив на голосування пропозицію затвердити порядок денний на тиждень, за проголосували 214 народних депутатів: 169 регіоналів, один депутат від Батьківщини, 15 позафракційних та 29 комуністів. Представники Свободи та УДАРу як і раніше не голосували.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини