RU

Верховна Рада скоротила штат СБУ в мирний час

09.04.2015, 11:57
Верховна Рада скоротила штат СБУ в мирний час - Фото
2c76eb80a846b927e61e738248f053a1.jpg
Верховна Рада проголосувала за проект закону президента України Петра Порошенка №2472 "Про внесення зміни до Закону" Про загальну структуру і чисельність Служби безпеки України", зменшивши кількість співробітників СБУ. Про це із залу засідань повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За відповідні зміни до закону про загальну структуру і чисельність Служби безпеки України №2472 в цілому проголосували 268 народних депутатів.

Відповідно до прийнятих змін, пропонується скоротити загальну чисельність співробітників СБУ з 31050 чоловік до 27 тис. чоловік. При цьому в особливий період загальна чисельність становитиме 31 тисячу співробітників, а в період дії воєнного стану - у кількості, що відповідає мобілізаційним планом Україні на особливий період.

"Разом з тим названим законом не вирішується питання чисельністі Служби безпеки України в особливий період. У зв'язку з цим виникла необхідність у законодавчому визначенні загальної чисельності Служби безпеки України в мирний час, в особливий період (крім періоду дії воєнного стану) і врегулювання питання про чисельність Служби безпеки України на період дії воєнного стану", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Раніше сьогодні Рада збільшила чисельність прикордонників з 50 до 53 тисяч.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини