RU

Верховна Рада скасувала низку депутатських пільг

28.02.2014, 12:18
Верховна Рада скасувала низку депутатських пільг - Фото
098ea948a289ce8ef71251e0c5670f69.jpg
Верховна Рада України скасувала низку депутатських пільг. За відповідні зміни до закону "Про статус народного депутата" №1075 проголосували 301 народний депутат.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, скасовується положення про разову грошову допомогудепутату, який достроково припинив повноваження, виплата матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі подвійної місячної заробітної плати.

Замість безкоштовного проїзду депутатів всіма видами транспорту, передбачено щомісячний ліміт коштів на проїзд. Скасовується право першочергового поселення в готелі, безкоштовного користування залом офіційних делегацій аеропортів, залізничних, морських і річкових вокзалів. Скасовується обов'язкове державне страхування народного депутата за рахунок бюджетних коштів.

Норма про забезпечення депутатів житлом замінена становищем про право на отримання грошової компенсації для оренди житла або найму готельного номера в розмірі, який передбачений кошторисом Верховної Ради України. Передбачено, що право на таку компенсацію отримують народні депутати, які проживають на відстані понад 30 км від Києва. Список депутатів, які отримують таке право, підлягає щоквартальній публікації в газеті Голос України .

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в  Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини