RU

Верховна Рада розширила повноваження РНБО

25.12.2014, 10:46
Верховна Рада розширила повноваження РНБО - Фото
c5ae3deb1a07c6424017c0a7d2dfe34f.jpg
Верховна Рада України прийняла новий закон про Раду національної безпеки і оборони за основу і в цілому.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за таке рішення проголосували 253 депутати при 226 необхідних.

У минулий вівторок коаліція не змогла розширити повноваження РНБО. Тоді за зміни до закону про Раду національної безпеки і оборони України №1343 проголосували 223 народних депутата.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту №1343, цим актом "пропонується привести норми чинного законодавства України у сфері національної безпеки і оборони у відповідність з Конституцією України, удосконалити правове забезпечення діяльності РНБО". Проектом, зокрема, передбачається розширити компетенцію РНБО в частині таких повноважень, як прийняття рішення про невідкладні заходи щодо розв'язання кризових ситуацій, що загрожують національній безпеці України, а також координація та контроль діяльності органів виконавчої влади у сферах протидії корупції, забезпечення громадської безпеки та боротьби з злочинністю тощо.

Більше того, проектом змін до чинного закону про РНБО вводиться положення про те, що рішення цього конституційного органу, введені в дію указами президента України, є обов'язковими до виконання органами виконавчої влади. Крім того, апарат Ради національної безпеки і оборони України визначається юридичною особою.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини