RU

Верховна Рада розпустить Раду Криму на цьому тижні - Турчинов

11.03.2014, 13:42
Верховна Рада розпустить Раду Криму на цьому тижні - Турчинов - Фото
Олександр Турчинов
Верховна Рада може прийняти рішення про розпуск парламенту Криму вже на цьому тижні. Про це заявив в.о. президента України, спікер Олександр Турчинов на пленарному засіданні парламенту.

Турчинов нагадав, що таке рішення Верховна Рада може прийняти тільки після висновку Конституційного суду. "Відповідні документи щодо незаконної, антиконституційної діяльності парламенту Криму надані до Конституційного суду, і розпочато провадження. Я сподіваюся, що вони не будуть затягувати це питання і будуть приймати рішення сьогодні або завтра. Щоб на цьому тижні Верховна Рада України могла визначитися щодо незаконної діяльності та розпуску цього незаконно діючого парламенту", - сказав він.

Раніше в коментарі журналістам про необхідність розпустити ВР Криму заявив народний депутат від фракції УДАР Сергій Куніцин. "Це потрібно зробити до 16-го. Ми повинні в найближчі день-два прийняти рішення. Там знаходяться наші громадяни України. Там в казармах тисячі наших солдатів. Там дружини і діти офіцерів. Там сотні тисяч громадян України", - сказав він.

Реагуючи на зауваження журналістів, що парламентарії Криму можуть не визнати такого рішення Верховної Ради України, Куніцин зазначив, що парламенту Криму ще потрібно буде затвердити результати референдуму, а якщо кримський парламент буде розпущений вищим законодавчим органом України, їх рішення не буде легітимним. "Потім можуть бути міжнародні суди, інстанції, Венеціанська комісія - і все піднімуть, в тому числі дії української влади і рішення парламенту. Наше рішення буде легітимним. Зрозуміло, що вони його сприймати не будуть, але нам потрібно робити послідовні легітимні правові кроки. І не думати про те, хто як відреагує. Люди відривають територію, а ми з ними в бирюльки граємо", - пояснив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини