RU

Верховна Рада розчарувала ЄС

11.02.2012, 12:20
Верховна Рада розчарувала ЄС - Фото
349285aef45bffd11f68e3880c464523.jpg
"Розчаровує те, що це сталося після того, як ПАРЄ нещодавно схвалила резолюцію щодо функціонування демократичних інститутів в Україні, закликавши до термінового внесення змін до статті 364 та 365 Кримінального кодексу та приведення їх у відповідність до стандартів Ради Європи", - йдеться в повідомленні прес-офісу комісара ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Стефана Фюле, текст якого цитує УНІАН.

Автори документа наголосили, що в ЄС продовжать уважно стежити за розвитком подій, що стосуються Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада Україна провалила проект закону, який передбачав декриміналізацію статті, за якою засуджено Тимошенко. За проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу Україні щодо гармонізації національного кримінального законодавства до Конвенції ООН проти корупції N9759 проголосували всього 159 карток народних депутатів при 226 необхідних.

Також нагадаємо, що в січні ПАРЄ прийняла жорстку резолюцію щодо України. У Раді Європи зажадали випустити Тимошенко і Луценко, а також допустили можливість застосування санкцій проти України.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини