RU

Верховна Рада прийняла закон про заочне засудження

07.10.2014, 12:50
Верховна Рада прийняла закон про заочне засудження - Фото
066cf422bdb6c36a42ea8b97c1330300.jpg
За зміни до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексу України щодо неминучості покарання за окремі злочини проти національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини №4448а в другому читанні і в цілому проголосували 253 народних депутата.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, законом передбачено, що стосовно підозрюваного чи обвинуваченого, який переховується від органів слідства та суду, якщо він знаходиться за межами України, ведеться спеціальне кримінальне провадження. Таке провадження може вестися щодо злочинів проти основ національної безпеки, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку; злочинів, пов'язаних з терористичною діяльністю та корупцією.

Передбачено, що стосовно підозрюваних і звинувачених у вчиненні злочину проти основ національної безпеки України, пов'язаних з терористичною діяльністю, інших злочинів проти громадської безпеки, запобіжний захід застосовується виключно у вигляді утримання під вартою.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини