Верховна Рада повернулася до нормальної роботи

Верховна Рада повернулася до нормальної роботи - Фото
19.03.2013, 10:20

У залі пленарних засідань прийняли присягу двоє нових народних депутатів, зареєстрованих замість Сергія Власенка та Андрія Веревського

Спікер Володимир Рибак відкрив ранкове пленарне засідання. У залі зареєструвалися 390 народних депутатів.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, сьогодні депутати планують затвердити порядок денний другої сесії Верховної Ради 7-го скликання, розглянути проект постанови про призначення чергових виборів Київської міської ради і київського міського голови N1030, а також створити тимчасову слідчу комісію парламенту з питань розслідування фактів антиконституційного перегляду владою волевиявлення українського народу на парламентських виборах 2012 року.

Депутати від опозиції і більшості, а також позафракційні знаходяться на своїх робочих місцях. Ніяких плакатів в залі немає.

Народний депутат від Батьківщини Роман Стаднійчук, зареєстрований замість Сергія Власенка, прийняв присягу у Верховній Раді. Також прийняв присягу народний депутат Олександр Козуб, зареєстрований замість регіонала Андрія Веревського. Козуб увійшов до складу фракції Партії регіонів. Стаднійчук увійшов у фракцію Батьківщини.

Крім того, фракція ПР поповнилася депутатом Іваном Мирним. Таке оголошення зробив на ранковому пленарному засіданні спікер Рибак. Мирний, обраний за списком ПР (N79 у списку), раніше не входив до складу якої-небудь фракції. У фракцію ПР він увійшов у відповідності з персональною заявою.

Нагадаємо, весь минулий пленарний тиждень депутати від опозиції блокували трибуну і ложу президії ВР, вимагаючи створити тимчасову слідчу комісію щодо позбавлення мандатів депутатів.
Популярне