Верховна Рада перейменувала міліцію в поліцію

10.11.2015, 11:53
Верховна Рада перейменувала міліцію в поліцію - Фото
Фото: facebook.com/arsen.avakov
Верховна Рада перейменувала міліцію в поліцію в українському законодавстві. За зміни до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям закону про Національну поліції №3225 в цілому проголосували 289 народних депутатів, передає кореспондент ЛІГА.net.

Як пояснив, представляючи документ, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, даними змінами термінологія в українському законодавство приводиться  відповідно до закону про національну поліцію, який був прийнятий 2 липня і набув чинності 7 листопада.

Він зазначив, що зміни вносяться до 90 законодавчих актів. Закон був прийнятий з поправками, озвученими главою комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрієм Кожем'якіним. Серед таких поправок - надання права співробітникам податкової поліції використовувати засоби примусу і зброю.

Також депутати внесли зміни до деяких законодавчих актів щодо діяльності Національної поліції №3387. За проголосували 294 народних депутати. Змінами термінологія низки законів приводиться відповідно до закону про Національну поліцю.

Нагадаємо, 7 жовтня набув чинності закон про Національну поліції. 4 листопада главою Національної поліції України була призначена Хатія Деканоїдзе, а перший головний київський поліцейський і начальник департаменту патрульної служби МВС Олександр Фацевіч призначений заступником глави Національної поліції - главою патрульної поліції України.

Читайте також:  Іменем закону. В Україні офіційно стартує національна поліція

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?