RU

Верховна Рада підтримала закон про люстрацію влади

16.09.2014, 18:13
Верховна Рада підтримала закон про люстрацію влади - Фото
8e1d084619af45f129e4283a4f5c83ba.jpg
Верховна Рада підтримала в другому читанні та в цілому законопроект №4359а "Про очищення влади". Документ підтримав 231 народний депутат.

"Законом визначено правові та організаційні засади проведення процедури очищення влади від осіб, визначених цим законом, з метою утвердження в суспільстві верховенства права, законності, підвищення ефективності боротьби з корупцією", - повідомляє парламентська прес-служба.

Метою закону є відновлення довіри до влади і створення умов для побудови нової системи органів влади відповідно до європейських стандартів.

Документом пропонується проведення перевірки при вирішенні питання про можливість призначення особи, як суб'єкта перевірки, на посаду в органах влади, а також організація процедури перевірки осіб, які є суб'єктами перевірки на відповідність певним законопроектом критеріям, з метою вирішення питання про можливість їх подальшого перебування на відповідній посаді.

Закон прийнято з урахуванням поправок.

Раніше Верховна Рада провалила проект Закону "Про систему спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції", направлений до парламенту президентом.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини