RU

Верховна Рада не затвердила порядок денний на тиждень

19.11.2013, 11:31
Верховна Рада не затвердила порядок денний на тиждень - Фото
a1165e964c102cea624fc7c896454fa1.jpg
Верховна Рада не затвердила порядок денний на тиждень, спікер Володимир Рибак запропонував не ставити на голосування питання Юлії Тимошенко. За порядок денний засідань Верховної Ради України на 19-22 листопада проголосували 195 народних депутатів при 226 необхідних, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Рішення не прийнято. Опозиція не хоче розглядати питання щодо лікування Тимошенко. Тому я зараз буду вносити на розгляд законопроекти у другому читанні, які не вимагають включення до порядку денного, а питання лікування засуджених розглядати не будемо", - сказав Рибак.

Потім депутати трохи попрацювали і пішли на перерву. Після того, як вони розглянули проект закону про ратифікацію фінансової угоди з ЄБРР про виділення кредиту на реалізацію проекту "Реабілітація гідроелектростанцій" №0040, спікер оголосив півгодинну перерву на вимогу двох фракцій - Батьківщини та УДАРу. Рибак зазначив, що рішення по ратифікації буде прийматися після перерви і запросив лідерів фракцій до себе в кабінет для проведення консультацій.

Нагадаємо, сьогодні депутати планували розглянути чотири законопроекти щодо лікування засуджених за кордоном - № 3461 народного депутата Анжеліки Лабунської, № 3479, поданий лідерами опозиційних фракцій, № 2453а народного депутата Сергія Міщенка та № 3526 народного депутата Володимира Купчака

Раніше всі законопроекти були відхилені профільним комітетом. В даний час робоча група, створена Верховною Радою, відпрацьовує новий законопроект. Нагадаємо також, що робочій групі, до якої входять представники всіх фракцій, доручено подати законопроект, за яким був би консенсус влади і опозиції.

28 листопада у Вільнюсі планується  підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, одна з них - звільнення Юлії Тимошенко.

Досьє на Володимира Рибака
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини