Верховна Рада не затвердила порядок денний на тиждень

19.11.2013, 11:31
Верховна Рада не затвердила порядок денний на тиждень - Фото
a1165e964c102cea624fc7c896454fa1.jpg

На засіданні парламенту планується розгляд законопроектів у другому читанні, які не вимагають включення до порядку денного

Верховна Рада не затвердила порядок денний на тиждень, спікер Володимир Рибак запропонував не ставити на голосування питання Юлії Тимошенко. За порядок денний засідань Верховної Ради України на 19-22 листопада проголосували 195 народних депутатів при 226 необхідних, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Рішення не прийнято. Опозиція не хоче розглядати питання щодо лікування Тимошенко. Тому я зараз буду вносити на розгляд законопроекти у другому читанні, які не вимагають включення до порядку денного, а питання лікування засуджених розглядати не будемо", - сказав Рибак.

Потім депутати трохи попрацювали і пішли на перерву. Після того, як вони розглянули проект закону про ратифікацію фінансової угоди з ЄБРР про виділення кредиту на реалізацію проекту "Реабілітація гідроелектростанцій" №0040, спікер оголосив півгодинну перерву на вимогу двох фракцій - Батьківщини та УДАРу. Рибак зазначив, що рішення по ратифікації буде прийматися після перерви і запросив лідерів фракцій до себе в кабінет для проведення консультацій.

Нагадаємо, сьогодні депутати планували розглянути чотири законопроекти щодо лікування засуджених за кордоном - № 3461 народного депутата Анжеліки Лабунської, № 3479, поданий лідерами опозиційних фракцій, № 2453а народного депутата Сергія Міщенка та № 3526 народного депутата Володимира Купчака

Раніше всі законопроекти були відхилені профільним комітетом. В даний час робоча група, створена Верховною Радою, відпрацьовує новий законопроект. Нагадаємо також, що робочій групі, до якої входять представники всіх фракцій, доручено подати законопроект, за яким був би консенсус влади і опозиції.

28 листопада у Вільнюсі планується  підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, одна з них - звільнення Юлії Тимошенко.

Досьє на Володимира Рибака
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Участвуете в госзакупках? Приготовьтесь к уголовному делу!