RU

Верховна Рада не стала скасовувати мовний закон

30.07.2012, 11:25
Верховна Рада не стала скасовувати мовний закон - Фото
Юрій Кармазін
Верховна Рада України відмовилася скасовувати мовний законопроект. Жоден з проектів постанов, яким пропонувалося скасувати рішення про прийняття документа, не був підтриманий більшістю.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за проект постанови № 9073-П3 народного депутата Юрія Кармазіна  проголосувало 46 карток народних депутатів, за проект постанови № 9073-П4 народних депутатів Одарченка і Курпіля проголосувало 37 карток народних депутатів. За проект постанови № 9073-П5 народного депутат Арсенія Яценюка проголосувало 38 карток, за проект № 9073-П6 проголосувало 42 картки народних депутатів при 226 необхідних.

Зокрема, Кармазін пояснював необхідність скасування документа тим, що він був прийнятий з грубими порушеннями регламенту Верховної Ради, а також створює ризики "балканізації, лоскутізаціі та федералізації країни".

Нагадаємо, 3 липня парламент прийняв ініційований Партією регіонів законопроект "Про засади державної мовної політики", що зміцнює позиції російської та мов інших нацменшин в регіонах, де їх чисельність 10% і вище.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини