RU

Верховна Рада не підтримала пом'якшення статті Тимошенко

22.12.2011, 17:46
Верховна Рада не підтримала пом'якшення статті Тимошенко - Фото
f7f1a4b695ac2bf7fdfa81e252d79fc8.jpg
Верховна Рада України відмовилася включити до порядку денного проект закону, який передбачає декриміналізацію статті КК, за якою засуджено Юлію Тимошенко. За проголосувало 156 народних депутатів при 226 необхідних: 98 бютівців, 52 депутати від НУНС, один представник групи Реформи заради майбутнього і п'ять позафракційних депутатів. Регіонали, комуністи і депутати від Блоку Литвина за включення документа до порядку денного не голосували.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, проект закону N9533 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо гармонізації національного кримінального законодавства до Конвенції ООН проти корупції" представив народний депутат від БЮТ Віктор Швець.

Він зазначив, що мова йде про те, що чиновники повинні нести кримінальну відповідальність тільки в тому випадку, якщо їх дії при прийнятті політичних рішень мали ознаки корупції, тобто, чиновник отримав при цьому якусь особисту вигоду. В іншому випадку управлінські рішення чиновників не підлягають кримінальній відповідальності, оскільки це - політичні рішення.

"Ми сподіваємося, шановні колеги, що вчорашній виступ президента нарешті дасть вам можливість проголосувати за те, щоб Україна зустріла Новий рік з абсолютно виваженими політичними рішеннями, які дозволять розрубати вузол, який зав'язала влада, посадивши Юлію Тимошенко за грати", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини