RU

Верховна Рада Криму просить генпрокурора заборонити Свободу

07.02.2014, 14:42
Верховна Рада Криму просить генпрокурора заборонити  Свободу - Фото
8389912b42e3d8d82b3dda5e3e6ab792.jpg
Верховна Рада Криму просить генпрокурора  Віктора Пшонку захистити жителів України і звернутися до суду щодо заборони діяльності партії Свобода у зв'язку з порушенням встановлених Конституцією та законами України вимог, що пред'являються до діяльності політичних партій, повідомляє прес-служба Ради АРК.

"Органи влади Автономної Республіки Крим не мають законодавчих важелів для захисту кримчан, насамперед молоді, від деструктивного впливу неофашистських і неонацистських ідей, пропагованих партією Свобода та іншими радикальними організаціями", - йдеться у зверненні президії Верховної ради АРК.

Кримські депутати вважають, що, розкладаючи незміцнілу свідомість молодих людей, направляючи його по шляху екстремізму, насильства та ксенофобії, партія Свобода створює грунт для вкорінення неонацизму в політичному полі України, для захоплення влади в країні політиками неофашистського толку.

"У кримчан викликає нерозуміння той факт, що органи прокуратури, вживаючи заходів прокурорського реагування на політичне рішення президії Верховної Ради АРК, що стосується заборони діяльності партії Свобода на території Криму, в той же час не реагують на протиправні діяння представників даної організації, що підпадають під статті як адміністративного, так і Кримінального кодексів України", - зазначають депутати.

Нагадаємо, 27 січня президію Верховної Ради АРК заборонив на території республіки діяльність і символіку партії Свобода у відповідь на рішення місцевих рад на Західній Україні по забороні діяльності та символіки Партії регіонів і КПУ.

30 січня прокуратура опротестувала це рішення Верховної Ради Криму.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини