RU

Верховна Рада готова звернутися за міжнародною допомогою

13.03.2014, 10:51
Верховна Рада готова звернутися за міжнародною допомогою - Фото
14a098326ec68ee7e8243df899700c33.jpg
Україна залишає за собою право у зв'язку з ситуацією в Криму звернутися за допомогою до будь-якої держави або регіональної системи колективної безпеки для відновлення свого суверенітету і територіальної цілісності. Про це йдеться в заяві Верховної Ради України до Організації об'єднаних націй, яку підтримали 250 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в заяві сказано, що таке право передбачено визнаним статутом ООН, правом на самооборону, стаття 51 статуту. Також у заяві йдеться про те, що незважаючи на стриманість органів державної влади України та її Збройних Сил, ситуація в Криму продовжує погіршуватися в результаті активізації дій збройних сил Російської Федерації. "Фактично мова йде про неспровокований акт агресії проти України з боку Російської Федерації", - сказано в документі.

Україна, як одна з країн-засновників ООН, закликає ООН негайно розглянути ситуацію в Криму у зв'язку з грубим порушенням Росією основоположних принципів міжнародного права.

Відзначимо, що сьогодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк в рамках свого візиту в США має намір взяти участь і виступити на засіданні Ради безпеки ООН.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини