RU

Верховна Рада дозволила допуск миротворців на територію України

04.06.2015, 15:09
Верховна Рада дозволила допуск миротворців на територію України - Фото
Фото: EPA
Верховна Рада України дозволила допуск миротворців на територію України, заборонивши при цьому перебування на своїй території збройних сил країни агресора. За відповідні зміни до закону "Про порядок допуску підрозділів збройних сил інших держав на території України" №2953 проголосувало 240 народних депутатів. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Перелік підстав для перебування на території України підрозділів збройних сил інших країн розширюється наданням Україні допомоги у вигляді міжнародної операції з підтримки миру і безпеки на підставі рішення ООН чи Ради Європи. При цьому забороняється перебування на території України підрозділів збройних сил тих країн, які розв'язують проти України збройну агресію.

Нагадаємо, в березні Верховна Рада  звернулася до Ради безпеки ООН і Раді ЄС з проханням про міжнародної операції з підтримки миру і безпеки на території України. За постанову про звернення від імені України до Ради безпеки ООН і Ради ЄС щодо розгортання на території України міжнародної операції з підтримки миру і безпеки №2379 проголосував 341 народний депутат.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини