RU

Верховна Рада закрилася на літо

08.07.2011, 14:15
Верховна Рада закрилася на літо - Фото
a976e505615838529c8280c4c76aa1fe.jpg

Верховна Рада закрилася на літо

Восьма сесія Верховної Ради VI скликання закрила свою роботу в пленарному режимі.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Голова Верховної Ради Володимир Литвин, відправляючи депутатів на пленарні канікули, повідомив, що на сесії було прийнято більше тисячі рішень і, незважаючи на критику, "ми провели колосальну роботу на цій сесії".

"Шановні народні депутати, на цій сесії у нас з вами було все - і дискусії, і спроби… задушити один одного в обіймах, але разом з тим, шановні колеги, я сподіваюся і вірю, що ми вийшли на розуміння того, що все треба вирішувати в спробах налагодити діалог. Я розумію і представників опозиції, і представників більшості, оскільки більшість взяла на себе відповідальність за непрості, непопулярні рішення… Я розумію опозицію, у якої є привілей говорити і критикувати. Я упевнений, що це дозволяє уважно аналізувати, що ж ми приймаємо, що буде на виході і як це буде сприйнято суспільством. Я упевнений, що нам цей діалог необхідно буде затвердити і примножити", - сказав Литвин.

Згідно з календарним планом, наступного тижня депутати ще повинні будуть попрацювати в комітетах і фракціях.

Нагадаємо, дев'ята сесія Верховної Ради почне свою роботу 6 вересня 2011 року і завершиться 13 січня 2012 року. Перша зустріч нардепів пройде на урочистому засіданні, присвяченому 20-річчю незалежності України, з участю депутатів першого скликання.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини