RU

Верховна Рада закрилася. Депутатів відправили святкувати Новий рік

24.12.2010, 13:40
Верховна Рада закрилася. Депутатів відправили святкувати Новий рік - Фото
07d391c761474a280fe28a92dacf6885.jpg

Верховна Рада закрилася. Депутатів відправили святкувати Новий рік

Верховна Рада України цього року більше не збереться. Останнє пленарне засідання у 2010 році закрив перший віце-спікер Адам Мартинюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Мартинюк повідомив, що спікер парламенту Володимир Литвин наразі перебуває на зустрічі у Президента України Віктора Януковича і від його імені і від себе привітав депутатів і українців "із завершенням 2010 року, який для України приніс певну надію і перспективи", а також побажав плідної роботи у 2011 році.

"Щоб у 2011 році ми з вами плідно працювали, щоб нічого нам не заважало і ми готувалися до майбутніх виборів 2012 року", - сказав віце-спікер.

Депутати так і не дійшли сьогодні до позбавлення повноважень депутатів, які суміщають свої мандати з посадами у виконавчій владі. Питання про дострокове припинення повноважень окремих народних депутатів України стояло у порядку денному останнім.

А.Мартинюк також нагадав депутатам про те, що останній пленарний тиждень поточної сесії парламенту почнеться у вівторок, 11 січня. Передноворічний тиждень народні депутати працюватимуть в округах.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини