RU

Верховна Рада закрила комісію з реформування СБУ

18.06.2010, 13:45

Верховна Рада завершила роботу Тимчасової спеціальної комісії з питань реформування СБУ і його законодавчого забезпечення і затвердила її звіт N6534. За це рішення проголосували 319 народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, голова Комісії, народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Олександр Скибинецький повідомив, що Тимчасова спеціальна комісія ВР з питань реформування СБУ розглянула і схвалила нову редакцію проекту закону про СБУ відповідно до нині чинної концепції реформування, але концепція вже змінюється.

О.Скибинецький зазначив, що проект нової редакції закону про СБУ №4839, схвалений комісією, вже поданий до Верховної Ради на перше читання. "Водночас розгляд цього питання на сьогоднішній день затримується з ряду причин і передусім через зміну політичного керівництва країни. Складається ситуація, яка змушує відкласти розгляд цього питання", - сказав він.

О.Скибинецький зазначив, що у цей час Рада національної безпеки і оборони України за дорученням України готує зміни до концепції реформування СБУ, а також СБУ виходить з новими пропозиціями до законопроекту. О.Скибинецький наголосив, що ці пропозиції суперечать чинній концепції реформування. Він також зазначив, що комісія спрямувала запити Президенту України і Секретарю РНБОУ щодо реформування служби, однак відповіді не надходило.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини