RU

Верховна Рада заборгувала мільйон за опалювання. Депутати мерзнуть

01.12.2010, 15:50
Верховна Рада заборгувала мільйон за опалювання. Депутати мерзнуть - Фото
31cc1856773e9ea2f11e3b086b480bf6.jpg

Верховна Рада заборгувала мільйон за опалювання. Депутати мерзнуть
Верховна Рада України заборгувала за тепло близько 1 млн. грн. Депутати замерзають у сесійній залі. Про це журналістам повідомив глава Комітету ВР з питань регламенту Володимир Макеєнко (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Макеєнко наголосив: "У Раді також холодно. 200 тисяч громадян України також мерзнуть. Чим відрізняються народні депутати?"

За словами нардепа, кошти на оплату послуг теплопостачання не були передбачені кошторисом Верховної Ради. "Ви ж весь час питаєте, коли буде скорочений кошторис Верховної Ради. Над цим працюємо. Ми не узгодили поки коштів (на оплату послуг теплопостачання, - ред.) для виділення Управління справами на оплату, оскільки вважаємо, що є інші речі зараз перед Новим роком", - сказав він.

Відповідаючи на питання журналістів, скільки парламент заборгував за тепло, В.Макеєнко сказав: "Десь близько мільйона гривень. Але Верховна Рада - такий же суб'єкт господарювання, як і інші структури. Платити треба, нехай наступного разу краще складають кошторис Верховної Ради".

Уточнюючи, скільки ще депутати будуть мерзнути, В.Макеєнко відповів: "Подивимося. Місяць ще залишився (до парламентських канікул, - ред.). Але ви не хвилюйтеся за Верховну Раду, тут досить нормальні умови... Будемо дихати всі разом, немає автономного опалювання у парламенті".

Сьогодні у приміщенні парламенту відчутно холодніше, ніж вчора.

Нагадаємо, згідно з кошторисом Верховної Ради на 2010 рік, парламент може дозволити собі річні витрати у розмірі 875 млн. 637 тис. 700 грн. О. Єфремов відразу попереджав, що бюджет нинішнього року, як і бюджет минулого, не задовольнить повністю потреби Верховної Ради - велика частина коштів витрачається на зарплату, утримання співробітників апарату, депутатського корпусу і помічників нардепів.

Володимир Макеєнко: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини