RU

Верховна Рада укомплектувала Нацраду з питань телерадіомовлення

29.06.2010, 13:35

Верховна Рада України укомплектувала Національну раду з питань телебачення і радіомовлення за своєю квотою.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, сьогодні на пленарному засіданні ВР члени Нацради обрали директора ТОВ "Нові грані" Миколу Фартушного ("за" проголосували 362 депутати), генеральний директор групи компаній ФІМ Оксана Єлманова (250 голосів), викладач кафедри театрознавства і театральної критики Київського державного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого Ірина Опілат (249 голосів) і директор департаменту ВАТ "Київспецтранс" Євген Баранов (249 голосів).

Депутат від БЮТ Олег Ляшко, коментуючи результати голосування, заявив, що у Нацраді немає жодного представника опозиції.

Нагадаємо, Комітет з питань свободи слова і інформації на своєму засіданні 16 червня прийняв рішення не винести на голосування у сесійну залу ряд кандидатур, які не відповідали кваліфікаційним вимогам, або їхні документи були подані з порушеннями. Зокрема висуванця Партії регіонів Є.Баранова комітет "забракував", оскільки він сам під стінограмою на засіданні комітету підтвердив, що не має п'ятирічного стажу роботи у телерадіопросторі. Щодо висуванки від КПУ О.Єлманової, то під час засідання комітету з'ясувалося, що вона не заповнювала необхідні документи власноручно, і вони містять неточні дані.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини