RU

Верховна Рада спробує ввести в Кабмін нових міністрів

03.07.2009, 09:34

Сьогодні Верховна Рада збереться на позачергове засідання, щоб вирішити низку кадрових питань - про призначення нових міністрів і керівника АМКУ. Зробити це у середу парламенту не дозволила Партія регіонів, яка кілька разів заблоковувала трибуну.

Коментуючи причини блокади, заступник лідера фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов пояснив, що "регіонали" вимагають першим з кадрових питань поставити на голосування проекти про звільнення голови МВС Юрія Луценка і Міністра освіти і науки Івана Вакарчука. "Наші вимоги озвучені у гаслах, розвішених у залі", - сказав він.

У підсумку, коаліція ухвалила рішення відкласти кадрові питання на п'ятницю. Про це повідомив Перший віце-прем'єр Олександр Турчинов.

Кабінет Міністрів ще минулого тижня подав на розгляд парламенту прізвища кандидатів на посади міністрів. Кандидатури зафіксовано у проекті постанови N4731 "Про призначення членів Кабінету Міністрів України". На ключові посади в Кабміні претендують Таріел Васадзе, Віктор Шемчук, Федір Ярошенко, Михайло Згуровський і Юрій Любоненко.

На посаду глави АМКУ пропонується колишній глава правління НАК "Надра України" (2006-2007 рр.) Володимир Каретко (проект N4732).

Уряд Тимошенко: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини