RU

Верховна Рада сьогодні спробує призначити дату виборів Президента

23.06.2009, 09:42

Сьогодні парламент збирається розглянути проект постанови про призначення дати чергових президентських виборів. Найбільші фракції - БЮТ і Партії регіонів - зійшлися на даті 17 січня 2010 року. Відповідні заяви представники фракцій зробили напередодні.

Зокрема, лідер фракції БЮТ у Верховній Раді Іван Кириленко вчора заявив: "Фракція визначилася з датою 17 січня, давайте проголосуємо і знімемо всі інсинуації". За його словами, БЮТ голосуватиме за проект спікера Володимира Литвина.

І.Кириленко запропонував у четвер також переглянути Закон "Про вибори Президента" і скоротити виборчу компанію з 120 до 90 днів.

Нагадаємо, дата чергових президентських виборів ще не визначена. У квітні народні депутати пропонували обирати Президента 25 жовтня 2009 року, але Конституційний Суд визнав неконституційною відповідну Постанову Верховної Ради. Це означає, що підготовка до президентських виборів "заморожена" до нового рішення українського парламенту про дату їхнього проведення.

У свою чергу, раніше лідер Партії регіонів В.Янукович у Донецьку заявив, що найбільш доцільною датою проведення виборів Президента України буде 17 січня 2010 року. За його словами, немає сенсу гнати людей на вибори до Нового року.

На цій самій даті - 17 січня 2010 року - наполягає і Секретаріат Президента України. Інша дата буде оскаржена у КСУ.

Вибори Президента України: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини