RU

Верховна Рада розгляне можливість звільнення Тимошенко і Луценка

19.09.2011, 17:14
Верховна Рада розгляне можливість звільнення Тимошенко і Луценка - Фото
66f1408d34e7b6c382ac0b8d3fa9a203.jpg

Верховна Рада розгляне можливість звільнення Тимошенко і Луценка
Верховна Рада України ухвалить оптимальне рішення, яке дозволить випустити із СІЗО і позбавити від кримінальної відповідальності колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко і колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив народний депутат з фракції Блоку Литвина в парламенті Олег Зарубінський, коментуючи рішення Печерського суду Києва, який сьогодні залишив екс-міністра Луценка під вартою, незважаючи на погіршення стану його здоров'я.

"Сьогодні на погоджувальній раді фракції багато питань було пов'язано з перебуванням Луценка і Тимошенко під вартою. І, наскільки я знаю, внесено цілу низку законопроектів щодо змін в КПК, щоб прибрати статті, за якими проходять політики. Всі законопроекти зараз в комітеті, який запропонує народним депутатам формулу, як міняти законодавство. Що це буде - подивимося, треба почекати і розглянути всі варіанти", - наголосив Зарубінський.

З його слів, рішення парламенту - "можливо, один з варіантів розв'язання питання". При цьому він упевнений, що Верховна Рада прийме "оптимальний варіант".

Загалом, зі слів політика, відповідальність за здоров'я Тимошенко і Луценка лежить на співробітниках СІЗО.

"Можу лише сказати, що ні я особисто, ні мої колеги не зацікавлені в гіршому варіанті, який тільки можливий", - сказав Зарубінський, відповідаючи на питання про те, що чекає країну у разі загибелі Луценка в СІЗО.

Нагадаємо, раніше захист і соратники Луценка неодноразово заявляли про погіршення здоров'я екс-міністра, посилаючись на діагноз лікарів МОЗу, який підтвердив цироз печінки у Луценка.

Сьогодні Печерський суд Києва відмовився відпустити Луценка з-під варти. Відповідне рішення зачитав суддя Сергій Вовк, зазначивши, що заяви про те, що екс-міністр не може впливати на хід розгляду справи і перешкоджати встановленню істини, не є фактами.

Що стосується аргументів про стан здоров'я Луценка, Вовк наголосив, що відповідальність за здоров'я людей, взятих під варту, покладається на керівництво СІЗО.

Олег Зарубінський: біографія, новини>>>
Юрій Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини