RU

Верховній Раді не вдалося ухвалити постанову на порятунок самої Ради

06.10.2009, 10:53

Депутатам не вдалося з першого разу прийняти компромісний проект постанови, яка могла б розблокувати роботу Верховної Ради. За проект постанови про деякі заходи щодо правового забезпечення діяльності Верховної Ради N5190 проголосували 213 народних депутатів, з них 172 "регіонали", 11 представників БЮТ, 9 депутатів від НУНС, 20 депутатів від Блоку Литвина і один позафракційний депутат. Комуністи за проект постанови не голосували.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, проектом постанови пропонувалося визнати недопустимим і такими, що суперечать присязі і статусу народного депутата дії, спрямовані на дестабілізацію роботи Верховної Ради України, в тому числі блокування парламентської трибуни. Також пропонувалося доручити Регламентному комітету розробити і подати в Верховну Раду проект Регламенту Верховної Ради і інші документи щодо упорядкування діяльності Верховної Ради України.

Третім пунктом проекту постанови пропонувалося скасувати рішення парламенту про зміну способу голосування за соціальні законопроекти. Четвертий пункт передбачав вступ постанови в силу з моменту її прийняття.

За те, щоб повернутися до розгляду цього проекту постанови, проголосували 209 народних депутатів при 226 необхідних голосах.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини