17.05.2018, 12:28

Верховна Рада відклала запуск Держбюро розслідувань

Верховна Рада відклала запуск Держбюро розслідувань - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Спікер Верховної Ради Парубій поставив на голосування пропозицію скоротити термін підготовки документа до другого читання

Реклама
Реклама

Верховна Рада знову відклала повноцінний запуск Державного бюро розслідувань. За зміни до деяких законів щодо вдосконалення діяльності Державного бюро розслідувань 5395-д у першому читанні проголосували 265 депутатів, передає кореспондент LIGA.net.

Глава профільного комітету Андрій Кожем'якін просив прийняти закон в цілому з правками, узгодженими всіма фракціями.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій не став ставити закон на голосування в цілому, зазначивши, що проти виступає глава фракції БПП Артур Герасимов.

Парубій поставив на голосування пропозицію скоротити термін підготовки документа до другого читання, його підтримав 251 депутат.

Читайте також: ФБР не вийде. Що коаліція зробила з ДБР

"Поки ДБР не може почати набір детективів на місцях, так як це питання не врегульоване, як і питання роботи територіальних управлінь." З першого вересня ми почнемо працювати, з яким ресурсом, залежить від вас", - сказав перед голосуванням директор ДБР Роман Труба.

5 лютого 2018 року директор ГБР Труба закликав Верховну Раду якнайшвидше ухвалити поправки до закону про Держбюро, щоб передати відомству повноваження проводити конкурси на керівні посади в Бюро (зараз ці повноваження належать зовнішній комісії).

12 березня ДБР оголосило конкурс на зайняття 219 посад в центральному апараті Бюро, в тому числі на 152 посади слідчих.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама