Верещук: Ті, хто проти "прослушки", можуть уже скласти мандати

01.10.2019, 13:37
Верещук: Ті, хто проти
Ірина Верещук (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Нардеп вважає, що зміни в КПК і закон про статус народного депутата будуть неодмінно прийняті

Народний депутат від Слуги народу Ірина Верещук заявила, що проект закону про внесення змін до кримінально-процесуального кодексу (N1009) безсумнівно буде прийнятий. А ті зі СН, хто будуть проти, на її думку, можуть уже скласти повноваження. Про це вона заявила в інтерв'ю Цензор.нет.

Коментуючи зняття депутатської недоторканності, депутат зазначила, що на цей крок вона йшла свідомо: "Якщо хтось із моїх колег думав, що ми це проголосували для проформи, то ні - ми йдемо далі й робимо те, що хочуть люди. І я переконана , що ми повернемося до цього законопроекту і проголосуємо його".

На її думку, депутати від Слуги народу знали, куди йшли і повинні пам'ятати про передвиборчі обіцянки.

"Таке голосування (за законопроект N1009 - ред.) буде для них тестом. І це повинно мати пояснення. Не можна пообіцяти, а потім робити вигляд, що ми цього не говорили. У 9-му скликанні так не буде, і якщо хтось цього не розуміє, то краще зараз скласти повноваження", - підсумувала Верещук.

  • 19 вересня депутати провалили голосування в другому читанні за законопроект №1009 про зміну кримінального процесуального кодексу, який, зокрема, скасовує "поправки Лозового", дає НАБУ і ДБР право здійснювати прослуховування незалежно від СБУ, скасовує обов'язок правоохоронців просити у Ради дозвіл на прослуховування й обшук депутатів.
  • 67 депутатів із фракції Слуги народу не голосували за законопроект.
  • 20 вересня голова фракції Давид Арахамія заявив, що депутати не проголосували, тому що були нібито навмисно "дезінформовані" "деякими політичними силами".
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами