RU

Венеціанська комісія відклала рішення по закону про люстрацію

12.12.2014, 14:48
 Венеціанська комісія відклала рішення по закону про люстрацію - Фото
Українська делегація у Венеції (фото - Facebook)
Венеціанська комісія змінила свій попередній висновок щодо закону про люстрацію після дводенних консультацій з українською делегацією. Про це повідомили міністр юстиції Павло Петренко на своїй сторінці в Facebook.

"Люстрації в Україні бути. Окрема подяка всім членам делегації та експертам, які брали участь у підготовці наших аргументів. Домовилися з експертами ВК про співпрацю щодо вдосконалення закону. Плани певних осіб з дискредитації закону за допомогою шановного Європейського інституту провалилися", - написав Петренко.

Нагадаємо, у четвер українська делегація в терміновому порядку попрямувала до Венеції, щоб переконати експертів не голосувати за критичний висновок щодо закону про люстрацію.

Експерти Венеціанської комісії підготували для засідання дуже критичний документ, відправивши його в Київ для ознайомлення. У підсумковому розділі проекту комісії не виявилося жодного пункту про відповідність закону "Про очищення влади" нормам Ради Європи, а була лише критика та зауваження на адресу закону про люстрацію.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини