Великобританія прибере тризуб із посібника з екстремізму

Великобританія прибере тризуб із посібника з екстремізму - Фото
Ілюстративне фото: Ass'n of Ukrainians/Twitter
23.01.2020, 16:03

Посольство України у Великій Британії заявляє, що це рішення є результатом "роботи українських дипломатів і звернень українців"

Поліція Великобританії прибере український національний символ тризуб із посібника з екстремізму. Про це йдеться в заяві контртерористичного управління британської поліції.

"Ми маємо тісні робочі відносини з нашими українськими партнерами і не маємо наміру нікого образити. Ми зустрілися з представниками МЗС Великобританії та посольства України, і вирішили прибрати український тризуб з довідника знаків і символів", - йдеться в повідомленні.

У заяві посольства України у Великій Британії у Twitter говориться, що це рішення британської поліції є результатом "роботи українських дипломатів і численних звернень українців".

  • 19 січня Україна зажадала від Великобританії видалити зображення тризуба з керівництва проти екстремізму, виданого поліцією для вчителів і лікарів.
  • 20 січня посольство Великобританії в Києві заявило, що шкодує через нанесену образу, але не дало відповіді, чи буде тризуб вилучено з посібника.
Популярне