RU

Великобританія стурбована ситуацією з Луценком

30.01.2013, 17:26
Великобританія стурбована ситуацією з Луценком - Фото
Юрій Луценко
Посол Великобританії в Україні Саймон Сміт заявив, що його країна стурбована ситуацією з дотриманням прав ув'язнених в Україні.

"У нас завжди була стурбованість, для нас важливо, щоб у всіх ув'язнених були дотримані їх права", - сказав він, коментуючи ситуацію, яка склалася навколо етапування екс-голови МВС Юрія Луценка з київської лікарні в Менську колонію, передає Інтерфакс-Україна.

Посол зазначив, що необхідно забезпечити належні умови тим людям, які знаходяться в ув'язненні. "Це важливо для нас і повинно бути важливо для кожної країни, яка надає великого значення дотриманню прав людини. Ми хотіли б бачити, аби всі ув'язнені мали належні умови і гуманне ставлення по відношенню до них", - підкреслив Сміт.

Як повідомлялося, засудженого екс-голову МВС Луценка, прооперованого в київській клініці Оберіг, 30 січня вранці етапували в Менську колонію.

Дружина і захисник екс-міністра Ірина Луценко розцінила це як замах на життя Луценка. Вона повідомила, що екс-міністра відвезли з декількома ранами і кровотечею. Опозиція заявила про грубе порушення прав екс-голови МВС і має намір негайно поінформувати про це іноземних послів і міжнародні організації.

Свою стурбованість із цього приводу вже висловив і Європейський Союз, який у своїй заяві закликав українську владу взяти на себе відповідальність за стан здоров'я засудженого Луценко.

Екс-голова МВС відбуває покарання за скоєння ряду посадових злочинів в Менській колонії в Чернігівській області з кінця серпня 2012 року.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини